wtorek, 18 kwietnia 2017

"Tatarka" Renata Kosin - ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA

"Tatarka" Renata Kosin - Zapowiedź wydawnicza 


Malowniczy dworek w podlaskich
Bujanach, noc świętojańska
i siła tradycji, która jest dobrym duchem,
ale czasem także przekleństwem pokoleń.
Piękna historia o mocy przyjaźni
i różnych odcieniach miłości.

Czas letniego przesilenia to święto zjednoczenia największych przeciwstawnych sobie sił – ognia i wody, słońca i księżyca, mężczyzny i kobiety oraz tego, co ich łączy i jednocześnie dzieli.
W noc świętojańską, pełną ludowej magii i wróżb, Ksenia plecie wianek z polnych kwiatów i ziół, by rzucić go w nurt Biebrzy i poznać odpowiedzi na zapisane w sercu pytania.
Nie jest to jednak tak proste, jak by się wydawało. Podlaska zielarka zdradza stare sekrety, tatarska fałdżejka odprawia własne uroki… Za ich sprawą ścieżki, którymi podąża Ksenia, plączą się coraz mocniej.
Na szczęście stary dworek w Bujanach – otoczony kwiatami, aromatycznymi ziołami i dobrą energią – daje Ksenii siłę, by podążać drogą, którą wiedzie ją intuicja.
Poprzez pełne uroku podlaskie krajobrazy, w otoczeniu prastarych słowiańskich zaklęć i w towarzystwie oryginalnych przyjaciół, ekscentrycznej babki i ciemnookiego Tatara, Ksenia zbliża się do rozwiązania sekretu swojej rodziny.
Odnalezienie właściwej drogi pozwoli Kseni na dotarcie do najpilniej strzeżonych tajemnic, a odkrycie kart rodzinnej historii przyniesie jej duszy ukojenie, a sercu przywróci jego właściwy rytm.


źródło opisu: http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/209
źródło okładki: http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/209Kto jeszcze nie zna twórczości autorki Renaty Kosin, musi czym prędzej to nadrobić. Jej książki są świetne, a co najważniejsze, są klimatyczne i to BARDZO!!


Autor
Tytuł - „Tatarka
Data premiery - 24 maja 2017 
Wydawnictwo - Filia
Liczba stron - 484
Cena: 36,90 zł

9 komentarzy:

 1. Lubię książki o podobnej tematyce, najczęściej kupuje je moja mama a ja jej podkradam. Z chęcią sprawdzę :) Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do siebie w wolnej chwili
  http://poczujnanowo.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam mieszane uczucia co do tej książki, ale nie mówię nie. Może kiedyś ją przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 3. No nie wiem czy się skuszę, trochę się waham ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej jak Ty Agnieszko kusisz....Twórczość Pani Renaty Kosin znam,lubię. A to co tu będzie można spotkać uwielbiam -tajemnice,dworek ,krajobraz malowniczy...no pewni ,że będę polować na "Tatarkę"

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka zapowiada się bardzo ciekawie. Może się na nią skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czuję się bardzo zachęcona Aguś😊 Zapraszam do odwiedzenia bloga Zapatrzona w książki gdzie dziś została opublikowana moją gościnna recenzja książki " Miłość Niczyja".😘

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam twórczości Renaty Kosin, ale chyba czas najwyższy to zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 8. Klimatyczne książki zawsze bardzo mnie kuszą. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie mogę doczekać się tej lektury. :)

  OdpowiedzUsuń