środa, 27 czerwca 2018

„Marzenia z terminem ważności” Agnieszka Dydycz


 Nowość w księgarniach już od 13 czerwca.

 


Marzenia są wspaniałe, więc warto jest marzyć.
Ale warto także pamiętać, że marzeniom też czasem kończy się termin ważności. Życie to przecież nie tylko wielkie plany, lecz przede wszystkim ciąg drobnych, z pozoru banalnych sytuacji. I to one sprawiają, że człowiek czuje się szczęśliwy i spełniony. Właśnie w takich niepozornych i zupełnie niespodziewanych momentach człowiek podejmuje decyzje, które mają wpływ na resztę jego życia. Warto jest więc czasem zatrzymać się na chwilę i uważniej przyjrzeć się marzeniom. Czy są jeszcze aktualne? Czy może właśnie nadszedł czas na nowe? Siostry, Anna i Alicja, zaczynają mieć dosyć swojego dotychczasowego życia. Obydwie od dawna marzą o zmianie, więc może by tak… zamienić się miejscami? W pierwszym momencie wydaje się to niemożliwe, wręcz absurdalne, bo przecież dzieci, mężowie, praca… Jednak wkrótce coraz bardziej im się ten pomysł podoba. Ich rodzinom także, ale każdemu z zupełnie innego powodu. Anna przeprowadza się do Warszawy, a Alicja wyprowadza się na wieś. I chociaż na nowym miejscu okazuje się, że jest nieco inaczej niż miało być, nikt już nie ma ochoty na powrót do poprzedniego życia…


Tak zaczyna się historia pewnej nieprzeciętnej i niezwykle interesującej rodziny, na czele której stoi osiemdziesięciopięcioletnia Apolonia, która choć w teorii jest seniorką rodu, w praktyce jest najmłodsza duchem.


„Marzenia z terminem ważności” to opowieść o pogoni za marzeniami, o ich spełnianiu, a także o tym, co się dzieje, gdy zapomina się o sobie i zaczyna spełniać cudze marzenia. A wszystko opowiedziane przez cztery niesamowite kobiety i czterech interesujących mężczyzn oraz jedną niezwykle bystrą nastolatkę. Wzruszenie, śmiech, a przede wszystkim mnóstwo inspiracji – gwarantowane, czyli idealna lektura na wakacje. Bo to nie jest zwykła powieść. To książka, która odmienia życie na lepsze.

Autor:  Agnieszka  Dydycz
Tytuł: „Marzenia z terminem ważności”                                       
Data premiery:  13.06.2018 r.
Cena: 39,90 zł
Stron: 352          
Wydawnictwo : MUZA SA
Zainteresowani?


19 komentarzy:

 1. Nie znam tej książki niestety, ale bardzo mnie zaciekawiłaś :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Też jeszcze jej nie znam, ale mam na nią ochotę :)

   Usuń
 2. Ostatnie zdanie Twojej recenzji mnie zaintrygowało, na tyle,że będę polować na tę książkę. Tym bardziej,że czytam o niej po raz pierwszy.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się bardzo ciekawie. Piękna okładka.

  OdpowiedzUsuń
 4. O jejku, po takiej recenzji nie mogłabym przejść obok tej książki obojętnie. Wydaje mi się to być idealna pozycja na lato!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Mnie wydaje się interesująca :)

   Usuń
 5. Świetna recenzja i znowu coś dla mojej córki :) Oj...dzięki Tobie obkupię ją jak nigdy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak zawsze wyśmienita i zachęcająca recenzja!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam o tej książce, ale zaciekawiłaś mnie tą recenzją, i niespotykany pomysł na fabułę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Premiera zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Opis jest bardzo obiecujący, z chęcią przeczytałabym tę książkę. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Z chęcią bym przeczytała :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń