wtorek, 18 października 2016

PREMIERA!

         "Dom, którego nie było" - Dorota Schrammek

Cztery kobiety spotykają się na wspólnej terapii. Każda z nich miała inne, ale zawsze skomplikowane relacje z matką. To wpłynęło na wybory życiowe bohaterek. Karolina jest nauczona bezwzględnego posłuszeństwa, Katarzyna była zakonnicą, z kolei Daria jest niechcianym przez matkę dzieckiem, którym zajmował się ojciec, Łucja była zaś wychowywana na arystokratkę traktującą mężczyzn jako środek do osiągnięcia celu. Terapeutka wyznacza listę poleceń do wykonania. Zadania są nietypowe, a każde przybliża bohaterki do odzyskania zachwianej równowagi. Czy to się uda? Czy nauczą się kochać i szanować siebie? 

 

Jedna z moich ulubionych autorek. Od lat publikuje opowiadania i reportaże w pismach kobiecych. Mieszka nad Bałtykiem, w Pobierowie, z trójką dzieci i mężem Maciejem. Najlepiej czuje się w domu pochłonięta obowiązkami rodzinnymi i pracą. Pisze, gdy domownicy śpią... Taka jest Dorota ;)

   

Dzisiaj - 18 października ukazała się jej najnowsza powieść. Jestem jej bardzo ciekawa, gdyż do tej pory przeczytałam trzy z czterech jej książek. Trylogię pobierowską dosłownie się pochłania.

Z okazji dzisiejszej premiery  życzę autorce, by wieść się niosła i żeby  książka do rangi bestsellera urosła!!

                                       Gratulacje!!!! Częstujcie się ;)

 


 

 

 

 


6 komentarzy:

 1. Też mam ochotę na tę książkę
  Małgosia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też czekam!! może mi się poszczęści i dostanę z autografem ;)

   Usuń
  2. Szcześciara :-)

   Usuń
 2. Pobierowo zdobyło moje serce więc na ten tytuł też bardzo czekam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń