wtorek, 25 października 2016

Kolejna PREMIERA!!

                      Dzisiaj 26.10.16 - PREMIERA książki!!

 

               Katarzyna Misiołek - "Dziewczyna, która przepadła"

 

 Osiem lat pod dachem psychopaty to piekło, z którym porwana przez niezrównoważonego mężczyznę Monika musi się zmierzyć zupełnie sama. Gdzieś ktoś jej szuka, ktoś rozpaczliwie za nią tęskni, ale ona przepadła. Poniżana psychicznie i fizycznie, bezlitośnie odarta z godności i zdegradowana do roli zabawki w rękach zwyrodnialca, kobieta rozpaczliwie walczy o przetrwanie. Tu, gdzie utknęła, nie ma jednak żadnych reguł. Ten, który ją przetrzymuje, jest nieprzewidywalny. Każdy dzień jest walką, każda noc może się okazać ostatnią. Dziewczyna zostaje cudem uwolniona z rąk szaleńca. Ale czy świat, który zastaje po powrocie, jest miejscem, o jakim marzyła? Jak ma odnaleźć się wśród bliskich? Trudno jest marzyć o szczęśliwej przyszłości wśród ludzi, którzy bez żadnych skrupułów żerują na cudzych dramatach. Monika ze wszystkich sił stara się odzyskać uczucie Jakuba, którego przed laty utraciła. Jak długo będzie się czuła tak strasznie zagubiona, zanim zrozumie, że naprawdę wróciła do domu? Czy znajdzie jeszcze swoje miejsce w świecie, który pędzi do przodu nie oglądając się na tych, którzy za nim nie nadążają?

 

Jest to jedna z moich ulubionych autorek. 

Krakowianka. Z wykształcenia filolog polski, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie. Przez kilka lat mieszkała w Rzymie. Interesuje się turystyką, psychologią, medycyną niekonwencjonalną i tarotem. Pisze historie obyczajowe, które przy odrobinie szczęścia, bądź pecha, mogą się przytrafić każdej kobiecie.

 

Przygodę z autorką zaczęłam czytając książkę "Ostatni dzień roku", dając 7/10 punktów.

Następnie przeczytałam "Niekochana", dając jej również  7/10. 

Jestem ciekawa najnowszej jej powieści, którą niebawem mam zamiar przeczytać i oczywiście wyrazić swoją opinię ;) 

Z okazji dzisiejszej premiery  życzę autorce, by wieść się niosła i żeby książka do rangi bestsellera urosła!! Niech się szampan leje!!

                        Gratulacje!!!   Częstujcie się!!!

7 komentarzy:

 1. I ja mam zamiar ją przeczytać
  Małgosia

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałbym poczytać

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam okazji zapoznać się z książkami tej Autorki ,ale widzę ,że warto.Na LCz jest ich 3 ,ale szkoda ,ze żadnej z nich nie ma w naszej bibliotece.A chrapkę na tę szczególnie ,o której piszesz mam .I to nie tylko dlatego ,że dzisiaj też będę piła szampana ( z okazji tego ,że ileś tam lat temu właśnie tego dnia postanowiłam przyjść na świat).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Grażynko, książki są bardzo dobre.Może jak poprosisz swoje panie z biblioteki? Zauważyłam, że biorę Twoje zamówienia pod uwagę ;) Najlepszego Grażynko, z okazji Twego święta!!!

   Usuń
 4. Mam nadzieję że niebawem trafi w moje ręce:)

  OdpowiedzUsuń