czwartek, 12 października 2017

Nicholas Sparks w Polsce!

Nicholas Sparks w Polsce! 

 

W imieniu Wydawnictwa Albatros bardzo serdecznie chciałabym Państwa zaprosić do wzięcia udziału w konkursie.

W związku z premierą swojej najnowszej powieści "We dwoje" - Nicholas Sparks odwiedzi Polskę! Spędzi u nas trzy dni: 26, 27 i 28 października i w tym czasie odwiedzi Warszawę i Kraków

 

 

Nicholas  Sparks - współczesny amerykański pisarz, którego książki o łącznym nakładzie przekraczającym 85 milionów egzemplarzy ukazały się w ponad 50 językach. Serca czytelników podbił w 1997 swoim debiutem - powieścią Pamiętnik. Kolejne - m.in. Noce w Rodanthe, Anioł Stróż, Ślub, Prawdziwy cud, I wciąż ją kocham, Wybór, Ostatnia piosenka, Szczęściarz, Bezpieczna przystań oraz Dla ciebie wszystko - znajdowały się przez wiele miesięcy w czołówce światowych rankingów sprzedaży. Większość książek Sparksa została przeniesiona na duży ekran, a w filmowanych adaptacjach wystąpiły takie gwiazdy amerykańskiego kina, jak Rachel McAdams i Ryan Gosling (Pamiętnik), Diane Lane i Richard Gere (Noce w Rodanthe) czy Robin Wright i Kevin Costner (List w butelce).

Jeśli kochasz romantyczne opowieści, a Nicholas Sparks jest Twoim ulubionym pisarzem, to zadaj mu pytanie! 
Spośród wszystkich zgłoszonych propozycji wybierzemy 30 najciekawszych – tych, na które wszyscy koniecznie chcemy poznać odpowiedzi, a ich autorzy otrzymają zaproszenia na ekskluzywne spotkanie z Nicholasem Sparksem, które odbędzie się w piątek 27 października na 21. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie o godzinie 15:00. 
W pakiecie będą wejściówki na Targi, niespodziankowe zestawy VIP z powieścią We dwoje oraz gwarancję otrzymania autografu autora i wspólnej fotografii. 

Podczas spotkania Nicholas Sparks odpowie na wybrane przez siebie pytania spośród 30 przedstawionych przez organizatorów konkursu.

Czas oczekiwania na pytania do Nicholasa Sparksa to -  15 października. Swoje propozycje należy wpisywać w komentarzach pod aktualnością na portalu Lubimy Czytać!

 

 http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/9377/zadaj-pytanie-nicholasowi-sparksowi-i-wygraj-spotkanie-z-autorem

Wyniki konkursu zostaną opublikowane w środę 18 października.

 Fundatorem książek „We dwoje” oraz współorganizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Albatros


Partnerem konkursu są Księgarnie Świat Książki. 
 Uwaga: organizatorzy konkursu nie zwracają kosztów podróży!

 

5 komentarzy:

  1. Bardzo chciałabym spotkać się z autorem, ale jest to niemożliwe. Życzę powodzenia uczestnikom konkursu.:)
    kocieczytanie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. To prawda ,że przeczytałam ok.15 książek N.Sparksa i jest jednym z lubianych autorów.Jednak pozostanę w tym przypadku przy życzeniach powodzenia dla tych,którzy zdecydują się na uczestniczenie w konkursie.

    OdpowiedzUsuń