czwartek, 25 maja 2017

ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA

ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA!


Wydawnictwo - Czwarta Strona
 PREMIERA 14.06.2017


 Gdyby Harry Potter był dziewczyną, nazywałby się Kate Hallander!​ ​​
Kate jest typową nastolatką. Mieszka u swojej ciotki w Londynie​ i wiedzie spokojne życie. Pewnego dnia staje na progu tajemniczego sklepu pełnego czarodziejskich przedmiotów, od właścicielki którego otrzymuje Księgę Luster. Dziewczyna rzuca miłosny urok na przystojnego Jonathana, lecz czar skutkuje zupełnie inaczej, niż by tego oczekiwała. Kate trafia do Jaaru, krainy zamieszkanej przez magiczne stworzenia.

Fion jest ferem, baśniową istotą. Jego stosunki z ojcem są coraz gorsze, więc w akcie buntu opuszcza dom, by odnaleźć przypisaną mu czarownicę. Wpada w ręce niebezpiecznej nimfy Erato​ i przez swoją naiwność wprowadza do świata magii wielki zamęt.

Tymczasem w Londynie ciotka dowiaduje się, że ze sklepu pani Selene zniknął magiczny kamień o potężnej mocy. Czy uda się go odnaleźć? Jak Kate, początkująca wiedźma, poradzi sobie w świecie Jaaru, mając u boku ekscentryczne fery i wyniosłego jednorożca? I co tak naprawdę skrywa plan nikczemnej Erato? ​​


źródło opisu: http://czwartastrona.pl


Podoba się Wam zapowiedź? 
Ja jestem zainteresowana :)

13 komentarzy:

 1. Brzmi ciekawie, ale poczekam jeszcze na pierwsze recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam za takimi książkami, ale ta mnie zaciekawiła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Harry Potter jest jedyny i wyjątkowy :D Choć porwał mnie jego magiczny świat, to chyba póki co nie mam ochoty na odkrywanie innych czarodziejskich światów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakoś ta tematyka do mnie nie przemawia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja myślę, że z przyjemnością pozwolę się zabrać do magicznej krainy :)

   Usuń
 5. Też już nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czyżbyś spodziewała się tego cudeńka u siebie? :) W moim zestawie najlepszych premier wydawniczych na czerwiec też się znajdzie. :)

  OdpowiedzUsuń