środa, 18 marca 2020

„Dotyk anioła” Katarzyna Mak ---- Zapowiedź patronackaZ ogromną przyjemnością chciałabym Was poinformować, że mój blog objął patronatem medialnym kolejną pozycję wspaniałej autorki Katarzyny Mak.

Opis wydawcy brzmi interesująco.
Jakie będą moje odczucia? Napiszę na pewno już niebawem. 

Jeśli sądzicie, że dobro jest w stanie zwyciężyć zło, a miłość jest w stanie uleczyć każdą, nawet najbrudniejszą duszę, to koniecznie sięgnijcie po tę książkę, by się przekonać, czy to rzeczywiście prawda...Od wieków dobro ściera się ze złem, a przeciwieństwa się przyciągają. Pytanie zatem nasuwa się samo: co się wydarzy, kiedy nagle spotka się dwoje ludzi tak różnych, jak ogień i woda?
Angel jest synonimem czystości, idealnym przykładem wrodzonej skromności i uosobieniem anielskiej dobroci – na co już wymownie wskazuje choćby jej imię. Jest też bardzo religijna. Kocha otaczający ją świat, uwielbia ludzi i zwierzęta, z którymi od wczesnego dzieciństwa żyje w naturalnej symbiozie. Brad to przeciwieństwo Angel. Porywczy, pewny siebie, cyniczny. Na co dzień kat, który bez skrupułów zabija ludzi dla pieniędzy. Krótko mówiąc, Bradley to bardzo zły i niebezpieczny mężczyzna, którego lepiej omijać na swojej drodze. Los styka ich w najmniej oczekiwanym momencie. Jedno spotkanie w Las Vegas, jedna noc… Jedna nieprzemyślana decyzja, a życie tych dwojga zostaje wywrócone do góry nogami.
Kiedy po zakrapianej nocy Angel budzi się w łóżku obcego faceta, natychmiast postanawia wszystko naprawić i sprowadzić swe życie na właściwie tory. Niemniej Brad, który już poprzedniego wieczoru uległ pokusie, nie będąc w stanie odmówić pięknej kobiecie, ma na ten temat odmienne zdanie. Postanawia zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę. Co w efekcie wyniknie ze związku, który początkowo opiera się jedynie na dzikiej namiętności? Czy pomiędzy dwojgiem tak różnych charakterów wybuchnie płomienne uczucie? Czy on zdoła pokochać i stać się człowiekiem, którego ona w nim widzi od samego początku? Czy ona zdoła okiełznać mężczyznę, do którego pała uczuciem tak gorącym, niczym wrota piekieł i ogniste czeluści? 
5 komentarzy:

 1. Świetna okładka. Chętnie przeczytam Twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie intrygująco się zaczyna....
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z ogromną ciekawością czekam na recenzję. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam już zapowiedź tej książki jakiś czas temu, dlatego myślałam, że już została wydana. Z chęcią przeczytam twoją opinię o tej książce.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń