poniedziałek, 6 listopada 2017

"Tajemnice starego domu" Ilona Gołębiewska - ZAPOWIEDŹ

"Tajemnice starego domu" Ilona Gołębiewska - ZAPOWIEDŹ

 

  22 listopada nakładem wydawnictwa Muza ukaże się książka "Tajemnice starego domu" Ilony Gołębiewskiej
Czasami wystarczy jedna chwila, by na kawałki rozpadł się na pozór idealny wizerunek rodziny, a jej mroczne tajemnice sprowadziły problemy na kolejne pokolenia. 

Alicja wiedzie spokojne i szczęśliwe życie w Pniewie, gdzie stoi jej stary drewniany dom. Kobieta odnalazła bezpieczną przystań, jednak los jej nie oszczędza i wciąż stawia na drodze wiele trudności. Jej spokój burzy odnaleziony przypadkiem dokument. Na jaw wychodzą tajemnice z przeszłości, z którymi musi się zmierzyć, by do końca poznać swoją rodzinę i odpowiedzieć sobie na wiele trudnych pytań. Czy po latach odnajdzie kobietę, która może być jej siostrą?
Okazuje się także, że rodzinne sekrety sięgają znacznie dalszej przeszłości. Alicja chce rozwikłać zagadkę tajemniczych dokumentów, które jej dziadek tłumaczył w obozie zagłady, a po swoim cudownym ocaleniu ukrył pośród „polskich drzew na polskiej ziemi”.
„Tajemnice starego domu” to intrygująca i poruszająca opowieść o mocy przeznaczenia i rodzinnych tajemnicach, które tworzą historię każdego domu. Autorka udowadnia, że często niemożliwe staje się możliwe, a jedno pozornie błahe wydarzenie może zaważyć na życiu wielu osób. Powieść dostarcza solidną dawkę głębokich wzruszeń i pozytywnych emocji. 

Ilona Gołębiewska pokazuje, że echo przeszłości zawsze wybrzmiewa w teraźniejszości, a jedna decyzja może zapoczątkować lawinę niespodziewanych zdarzeń. Autorka udowadnia, że o prawdziwe szczęście warto stoczyć nawet najcięższą walkę.

„Powrót do starego domu”, pierwsza powieść Ilony Gołębiewskiej została bardzo dobrze przyjęta przez czytelników. Entuzjastyczne opinie potwierdzają, że pisarka to mistrzyni emocji i niezwykle ciekawa osobowość na literackiej scenie prozy kobiecej. Wzrusza, bawi i intryguje, a wszystko to za pomocą niezwykle plastycznego języka narracji.


                  PREMIERA - 22 LISTOPADA
               Ja już zaczynam odliczanie do premiery a Wy?  15 komentarzy:

 1. Ja również jestem bardzo ciekawa tego tytułu.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. I znowu się powtórzę. Tak wiele świetnych książek i tak mało czasu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda naprawde bardzo zachęcająco:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam tę książkę w swoich czytelniczych planach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Te pierwszą część "Powrót do starego domu" mamy w bibliotece,już ją nawet "zamówiłam" do czytania.Krótko powiem-uwielbiam takie klimaty,zresztą Agnieszko Ty wiesz...

  OdpowiedzUsuń
 6. Panowie te,z znajdą w jej stronicach coś dla siebie? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałam jeszcze pierwszej części, nie przepadam za seriami. Wolę jak coś się zaczyna i kończy w jednym tomie ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Rewelacyjnie się zapowiada ta książka i na pewno ją przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałam Powrót do starego domu i bardzo mi się podobał ;) Jestem ciekawa II tomu :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Okładka bardzo zachęcająca :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zaczynam powoli szukać prezentów pod choinkę. Myślę o czymś ze świętami w tle, ale ta też wydaje się być odpowiednia.

  OdpowiedzUsuń